O SKUPINĚ

   Jsme hudební skupina z Prahy, Buštěhradu, Hostouně a Litoměřic. Svoji tvorbu zaštiťujeme stylem folk, ale objevuje se i country či blues. Na pódiu nás většinou uvidíte v pětičlenném složení, v obsazení - dvě kytary, příčná i zobcová flétna, baskytara, džembe a jiné rytmické nástroje. Zakládáme si na propracovaných vícehlasech, kterých se pěvecky účastní všichni členové skupiny.   
   Současné složení je: Lenka Musilová - zpěv, flétny, perkuse, Martin Příhoda - zpěv, kytara, Honza Paulík - zpěv, kytara, Ondra Jukl – zpěv, baskytara.   
   Od založení roku 1998 se Knezaplacení zúčastnilo mnoha hudebních soutěží (Žlutická struna - 1. místo, trampská Porta 2002 - 2. místo Středočeského kola, Talent Country rádia – 4. a 6. místo), českých i zahraničních festivalů (Polsko - Swiebodzice), účinkovalo na řadě společenských akcích (vernisáže, oslavy měst, komerční akce aj.). V současné době se věnujeme především vlastním koncertům.   
   Od roku 2000 pořádáme v Buštěhradě své vlastní písničkové večery s názvem Zastávka v čase, do nichž si pravidelně zveme zajímavé a vážené hosty (Jitka Vrbová, Karel Zich, Pacifik, Pavel Bobek a Lída Nopová, Věra Martinová, Wabi Daněk a Miloš Dvořáček, Karel Plíhal, Žalman a spol., Ivan Hlas, Nezmaři, Eva Pilarová, Neřež, Petr Vondráček…).Vážíme si spolupráce s osobnostmi, se kterými jsme pořádali či stále pořádáme dvojkoncerty – Pavel Bobek, Ivan Hlas Trio, Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem, Petr Vondráček.
Copyright © 2020 knezaplacení | Rock Band by Catch Themes
Rolovat nahoru